showcase news

Розпочато роботу з адаптації нормативно-правової бази

У лютому розпочала роботу робоча група з розробки проектів законодавчих та нормативно-правових актів щодо гармонізації професійного і сімейного життя. Діяльність робочої групи має на меті адаптувати європейське та міжнародне законодавство до законодавства України.

До складу групи, окрім експертів Проекту, увійшли представники Міністерства соціальної політики України, організацій-партнерів – Федерації роботодавців України, Федерації профспілок України, тощо.

Основне завдання робочої групи -  розробити проекти нормативно-правових актів для запровадження моделі (механізмів) реінтеграції матерів і батьків після відпустки по догляду за дитиною, їх успішного професійного повернення на ринок праці та забезпечення рівних можливостей для участі в економічному житті.

Законодавча та нормативно-правова база розроблятимуться за результатами апробації механізмів професійної реінтеграції, які передбачені завданнями Проекту.

Коментуючи діяльність робочої групи керівник Проекту Наталя Кравченко зазначає, що «зміни, які планується розробити і запропонувати державі і роботодавцям, сприятимуть підвищенню конкурентоздатності жінок на ринку праці, зробить комфортним повернення до роботи працівників з сімейними обов’язками і дозволять гармонізувати їх сімейне і професійне життя.»

Актуально

Конкурс Кращий роботодавець

jour bn

Архів

Конкурс соціальної реклами

Дослідження Проекту

Наші публікації на Фейсбук

Інфографіка

Давайте знайомитись

Буклет про проект
Буклет про проект

Наші друзі

Університет, дружній до сім’ї
gurthorizontal285