showcase news

У Мінсоцполітики відкрито виставку соціальної реклами.

DSC 0679-1У Мінсоцполітики (вул. Еспланадна, 8) 11 серпня почала працювати виставка робіт переможців конкурсу соціальної реклами «Сім’я і робота – наша турбота». Конкурс був проведений у рамках проекту Знову до роботи…» за підтримки Представництва ЄС в Україні.
Виставку розміщено у залі першого поверху, отже і працівники Мінсоцполітики, і всі відвідувачі міністерства зможуть з нею ознайомитися.

Детальніше...

Проект «Знову до роботи…» оголошує Конкурс життєвих історій

Знайди баланс-1У житті кожної людини є такі моменти, які запам’ятовуються на тривалий час, стають уроками, допомагають у подальшому житті. Проект «Знову до роботи…» розпочав Конкурс життєвих історій. Це історії про поєднання сімейного життя та професійної діяльності. У когось – це певний негативний досвід спілкування з роботодавцем, у когось, можливо, боротьба за свої права і приклади подолання складних життєвих ситуацій. А хтось захоче подякувати тим людям, які знаходилися поруч у той час, коли допомога була найбільш потрібною.

Детальніше...

Представники ЛСПУ взяли участь у вшануванні Президентом України пам’яті загиблих у авіакатастрофі.

DSC 0485-1.1Президент України Петро Порошенко у понеділок, 21 липня відвідав Посольство королівства Нідерланди в Україні і вшанував пам’ять загиблих в авіакатастрофі літака «Малайзійських авіаліній», який був збитий проросійськими терористами у Донецькій області . Представники ЛСПУ взяли участь церемонії у вшанування.
Президент України Петро Порошенко та Надзвичайний і Повноважний Посол Нідерландів в Україні Кейс Ян Рене Кломпенхаувер схилили коліна у пам’ять за загиблими та поклали квіти.

Детальніше...

Ліга соціальних працівників України висловлює співчуття.

DSC 0437-1
У наших сусідів по офісу – посольства Нідерландів в Україні – сьогодні сумний день. Державний прапор Королівства Нідерланди приспущений. Під посольством квіти, дитячі іграшки, свічки і заклики зупинити міжнародний тероризм.

Детальніше...

Конкурс соціальної реклами

Ваша думка?

Анкета для батьків

Наші публікації на Фейсбук

Інфографіка

Актуально

Дослідження Проекту

Давайте знайомитись

Буклет про проект
Буклет про проект

Наші друзі

Університет, дружній до сім’ї
gurthorizontal285