showcase partnews

Минулого місяця на одне робоче місце претендувало більше 6 кандидатів

У лютому показник конкуренції на ринку праці збільшився.

Якщо в січні на одне робоче місце претендувало майже 6 пошукачів, то в лютому конкуренція складала вже більше 6 кандидатів на вакансію, йдеться у дослідженні Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.
Найбільше складностей при пошуку роботи відчувають топ-менеджери, юристи та фінансисти. Вперше за тривалий час до рейтингу професійних сфер з найвищою конкуренцією потрапило виробництво.
У зв’язку з низькою активністю роботодавців і помітною активністю пошукачів у лютому дещо підвищився показник конкуренції. У лютому він склав 6,6. Це означає, що на одне робоче місце претендує понад шість пошукачів.
Найвища конкуренція спостерігалася в Києві та області, а також у Рівненській, Запорізькій та Вінницькій областях. Найнижчі показники конкуренції у лютому були в Чернівецькій, Львівській, Волинській і Кіровоградській областях.
Рівень конкуренції у Донецькій і Луганській областях уже перевищує показник 14 пошукачів на одне місце й далі зростає.
У лютому помітно змінився ТОП-5 проф. сфер із найвищою конкуренцією. Значно впала конкуренція серед керівників (з 17 до 10 претендентів на одну вакансію). Уперше за тривалий період часу до ТОП-5 потрапила проф. сфера “Виробництво”. Раніше ця проф. сфера належала до галузей із найнижчою конкуренцією. Такі зміни пов’язані зі зменшенням кількості вакансій і збільшенням кількості резюме у цій проф. сфері.

Актуально

Конкурс Кращий роботодавець

jour bn

Архів

Конкурс соціальної реклами

Дослідження Проекту

Наші публікації на Фейсбук

Інфографіка

Давайте знайомитись

Буклет про проект
Буклет про проект

Наші друзі

Університет, дружній до сім’ї
gurthorizontal285