showcase partnews

Як живуть європейці?

Життя ЄСМи часто говоримо про «європейські стандарти життя». Але небагато знаємо про те, як насправді живуть громадяни ЄС. Ми багато знаємо про Європу як мрію, але не так багато – про Європу як реальність.
Яким є життя європейців «на дотик»? Як вони народжують дітей, як виховують їх, як чоловіки та жінки спілкуються між собою, чи мають справді ту рівність, якої прагнуть? Як вони організовують своє мирне життя та свою оборону? Як облаштовують середовище свого існування?

Детальніше...

Виборче законодавство повинно містити механізм ґендерної рівності

1У питанні представництва жінок у політиці, зокрема на вищих щаблях влади, Україна  позаду багатьох європейських держав та навіть арабських країн. Якби протягом років незалежності державні рішення у різних сферах суспільного життя приймалися за паритетної участі жінок та чоловіків, Україна могла б запобігти багатьом гострим проблемам, які сьогодні стоять на перешкоді демократичному розвитку та цілісності країни.

Детальніше...

Проект «Знову до роботи…» запропонував системний підхід у розв’язанні проблем, пов’язаних з порушенням трудових прав вагітних жінок.

UBA 5113-1Представники проекту «Знову до роботи…» 20 червня взяли участь у засіданні Комітету з трудового права «Трудові права вагітних жінок: порушення і способи захисту», яке ініціювали Асоціація правників України у співпраці з Жіночим консорціумом України. Учасники обговорили низку питань, з якими  найчастіше стикаються вагітні жінки на робочому місці. У зв’язку з цим йшлося про захист прав працюючих матерів у контексті соціальної відповідальності роботодавців. Учасники також обговорили існуючі законодавчі ініціативи щодо захисту трудових прав жінок.

Детальніше...

Тренінг для роботодавців відбувся 10 червня у Луцьку

Роботодавц   Луцьк2-1У заході взяли участь роботодавці з відомих підприємств області: ПАТ «Волинь авто», АТ «СКФ Україна», КП «Луцькводоканал», ПАТ «Волинь газ», ДП ЛКЗ «Мотор», «Кромберт енд Шуберт», ТзОВ «Західноукраїнська торгова компанія», ЖКХ міста Луцька, а також підприємці та ін.
Представники підприємств під час тренінгу ділились досвідом по тим механізмам реінтеграції, які запроваджені у них на підприємствах  і це був цікавий обміном досвідом.

Детальніше...

Конкурс соціальної реклами

Ваша думка?

Анкета для батьків

Наші публікації на Фейсбук

Інфографіка

Актуально

Дослідження Проекту

Давайте знайомитись

Буклет про проект
Буклет про проект

Наші друзі

Університет, дружній до сім’ї
gurthorizontal285