Тренінг для населення з поширення механізмів реінтеграції відбувся у Луцьку.

06.11 населення Луцьк-1
11 червня у луцькутренери Т.Міхновець, О.Ярош провелитренінг з розповсюдження механізмів реінтеграції до професійної діяльності для населення. На тренінгу висловлено побажання щодо посилення контролю за виконанням законодавства з питань реінтеграції.

Детальніше...

Тренінг з розповсюдження механізмів реінтеграції для роботодавців

Роботодавц   Луцьк2-1У Луцьку 10 червня відбувся тренінг з розповсюдження механізмів реінтеграціїдля роботодавців. У заході взяли участь роботодавці з відомих підприємств області: ПАТ «Волинь авто», АТ «СКФ Україна», КП «Луцькводоканал», ПАТ «Волинь газ», ДП ЛКЗ «Мотор», «Кромберт енд Шуберт», ТзОВ «Західноукраїнська торгова компанія», ЖКХ міста Луцька, а також підприємці та ін.

Детальніше...

Тренінг для роботодавців з питань гармонізації професійної діяльності та сімейного життя в рамках проекту

DSC 0272-1У рамках проекту «Знову до роботи…» 11 червня у Києві відбувсятренінг для роботодавців з питань гармонізації професійної діяльності та сімейного життя. Враховуючи специфіку цільової аудиторії, (на тренінгу зібралися представники роботодавців-партнерів проекту), метою тренінгу було визначено ознайомлення з механізмами успішного повернення батьків до професійної діяльності після відпустки для догляду за дитиною, забезпечення рівних можливостей для участі в економічному житті матерів та батьків, які повертаються з відпустки.

Детальніше...

Тренінг для профспілкових лідерок.

13 травня в Луцьку відбувся тренінг, у якому взяли участь профспілкові лідери комунальної установи «Центр по здійсненню соціальних виплат», територіальних центрів м. Луцька та  Луцького району, Департаменту соціального захисту ОДА, Департаменту соціального політики Луцького міської ради, Луцького геріатричного центру, працівники Волинського  центру соціально-психологічної допомоги, Волинської облпрофспілки соціальної сфери та ін.

Детальніше...

Ваша думка?

Анкета для батьків

Наші публікації на Фейсбук

Інфографіка

Актуально

Дослідження Проекту

Давайте знайомитись

Буклет про проект
Буклет про проект

Наші друзі

Університет, дружній до сім’ї
gurthorizontal285