showcase partners

Подяка експертам та партнерам за підготовку та участь у дослідженнях

Знак проектуВсеукраїнська громадська організація «Ліга соціальних працівників України» та проект «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки для догляду за дитиною» висловлюють щиру подяку експертам та партнерам проекту за виконання досліджень з питань реінтеграції батьків до професійної діяльності після тривалої соціальної відпустки та участь у їх проведенні.

Детальніше...

Об'єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві «Київська міська рада профспілок»

Угода про співпрацю між Київською міською радою профспілок та ВГО Ліга соціальних працівників України щодо співробітництва в рамках проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною» підписано 19 червня 2013 року.
Структурний підрозділ Київської міської ради профспілок відповідальний за співпрацю з ЛСПУ щодо виконання Проекту – Управління соціально-економічних відносин.

Детальніше...

Український союз промисловців та підприємців

Угода про співпрацю між Українським союзом промисловців та підприємців та ВГО Ліга соціальних працівників України щодо співробітництва в рамках проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною» підписано 5 липня 2013 року.
Структурний підрозділ УСПП відповідальний за співпрацю з ЛСПУ щодо виконання Проекту – Департамент по роботі з регіонами.

Детальніше...

Київська міська державна адміністрація,

Меморандум про взаєморозуміння між Київською міською державною адміністрацією та ВГО Ліга соціальних працівників України щодо співробітництва в рамках проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною» підписано 19 червня 2013 року.
Структурний підрозділ Київської МДА відповідальний за співпрацю з ЛСПУ щодо виконання Проекту – Управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни і праці.

Детальніше...

Конкурс соціальної реклами

Ваша думка?

Анкета для батьків

Наші публікації на Фейсбук

Інфографіка

Актуально

Дослідження Проекту

Давайте знайомитись

Буклет про проект
Буклет про проект

Наші друзі

Університет, дружній до сім’ї
gurthorizontal285