showcase regions

Робоча зустріч з обговорення планів впровадження механізмів реінтеграції у Житомирі

IMG 4705-1У робочій зустрічі з обговорення планів впровадження механізмів реінтеграції, що відбулася 16 травня у Житомирі, взяли участь представники двох пілотних організацій – комунальної установи «Центральна міська лікарня №1» та Житомирського обласного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді. Метою засідання було обговорити плани впровадження механізмів реінтеграції в зазначених пілотних організаціях і з’ясувати, які із вибраних ними механізмів потребують доопрацювання та організаційного оформлення, а які з механізмів можуть бути просто описані з врахуванням досвіду їх впровадження у цих організаціях.

Детальніше...

Житомирська влада створюватиме сприятливі умови поверненню матерів і батьків до роботи після відпустки для догляду за дитиною.

Питання реінтеграції для України є доволі актуальним, тому що при поверненні на ринок праці у значної частини батьків виникають різні труднощі, пов’язані насамперед з втратою кваліфікації, спонуканням до звільнення, відсутністю попереднього робочого місця, зміною професійного середовища, лікарняними.На цьому акцентував заступник голови облдержадміністрації Ярослав Долгих 30 липня під час презентації результатів виконання проекту.

Детальніше...

У Вінниці відбулося обговорення моделі проекту

10 липня у Вінницькому обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» відбулася презентація результатів виконання проекту «Знову до роботи…» та обговорення схеми моделі реінтеграції батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною. Учасники, серед яких були представники роботодавців–партнерів проекту, народні депутати, представники місцевої влади та громадськості наголосили на важливості проекту для подолання проблем реінтеграції батьків. Вони повідомили про заходи, проведені в рамках проекту, поділилися кращими практиками, що здійснюються на підприємствах та в організаціях області при поверненні батьків до роботи, а також обговорили схему моделі за проектом.

Детальніше...

Презентація проекту у Павлограді

У Павлоградському історико-краєзнавчому музеї у п`ятницю, 21 червня, відбулася презентація проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною». Захід викликав доволі широкий інтерес у соціальних працівників міста та місцевих засобів масової інформації. Протягом півтори години учасники жваво обговорювали проблеми, з якими стикаються молоді батьки у період догляду за немовлятами.

Детальніше...

Конкурс соціальної реклами

Ваша думка?

Анкета для батьків

Наші публікації на Фейсбук

Інфографіка

Актуально

Дослідження Проекту

Давайте знайомитись

Буклет про проект
Буклет про проект

Наші друзі

Університет, дружній до сім’ї
gurthorizontal285