showcase documents

Модель сприяння реінтеграції матерів і батьків до роботи після відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трьох років.

model coverМодель розроблена ВГО «Ліга соціальних працівників України» в рамках проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки для догляду за дитиною». Цей документ було підготовлено за фінансової допомоги Європейського Союзу відповідно до Грантової Угоди DCI-GENRE/2012/301-043 від 23.11.2013 року з ЄС в особі Європейської комісії.

Детальніше...

Дорожня карта пілотного впровадження моделі реінтеграції батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною

Знак проектуПроект "Знову до роботи..." розробив і пропонує для ознайомлення "Дорожню карту експериментального впровадження Моделі".  Роботодавцям на вибір запропоновано ряд механізмів, що сприяють успішному поверненню батьків на роботу після відпустки для догляду за дитиною.
Мотою впровадження є визначення ефективних механізмів реінтеграції батьків до професійного життя.
Основні задачі впровадження:
1.      Розробити та затвердити План експериментального впровадження механізмів на підприємстві
2.      Здійснити фінансово-економічні розрахунки впровадження механізмів на підприємстві
3.      Здійснити апробацію механізмів реінтеграції
4.      Визначити дієвість механізму
5.      Надати пропозиції щодо рівня впровадження механізмів (нормативно-правового/колективно-договірного) та змін до законодавства

Детальніше...

Технічне завдання до конкурсу на виготовлення відеоролика

Всеукраїнська громадська організація «Ліга соціальних працівників України» в рамках реалізації проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки для догляду за дитиною» оголошує тендер на виготовлення відеоролика (соціальна реклама).
Конкурсна документація № 03-2013. Комерційна пропозиція.

Тематика відеоролика: «Гармонізація професійної діяльності та сімейного життя»

Детальніше...

Дослідження потреб та можливостей роботодавців щодо професійної реінтеграції батьків після відпустки для догляду за дитиною

Знак проектуДослідження «Потреби і можливості роботодавців щодо повернення батьків до професійного життя після відпустки для догляду за дитиною» виконане в рамках проекту «Знову до роботи…» – важливий компонент для подальшої розробки моделі професійної реінтеграції батьків які перебували у відпустці для догляду за дитиною.

Детальніше...

Конкурс соціальної реклами

Ваша думка?

Анкета для батьків

Наші публікації на Фейсбук

Інфографіка

Актуально

Дослідження Проекту

Давайте знайомитись

Буклет про проект
Буклет про проект

Наші друзі

Університет, дружній до сім’ї
gurthorizontal285