home ua 2

Завершено прийом заявок на конкурс роботодавців

У березні завершено прийом заявок на конкурс «Кращий роботодавець з питань сприяння реінтеграції батьків на ринок праці».

Конкурс проводиться з метою заохочення роботодавців до впровадження корпоративної політики, спрямованої на підтримку батьків, які повертаються до роботи після відпустки для догляду за дитиною, поширення сімейних цінностей, розвиток програм для закріплення гендерної рівності в компанії і поза її межами, а також суспільне визнання досвіду таких підприємств.

Участь у Конкурсі беруть роботодавці – представники великого (із середньообліковою чисельністю 250 осіб), середнього (не більше 250 осіб) та малого  (чисельність працівників не перевищує 50 осіб) бізнесу, установ і організацій усіх форм власності, у т.ч. підприємства з іноземними інвестиціями.

Проведення Конкурсу дозволить роботодавцям ознайомитися з кращими практиками корпоративної політики створення умов для успішного повернення до роботи батьків і матерів після відпустки для догляду за дитиною; відповідального ставлення компанії до своїх співробітників та їх родин та сприятиме впровадженню нових механізмів реінтеграції на українських підприємствах.

 

Актуально

Конкурс Кращий роботодавець

jour bn

Архів

Конкурс соціальної реклами

Дослідження Проекту

Наші публікації на Фейсбук

Інфографіка

Давайте знайомитись

Буклет про проект
Буклет про проект

Наші друзі

Університет, дружній до сім’ї
gurthorizontal285