home ua 2

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення пропонує Парламенту прийняти за основу законопроект щодо індексації розміру аліментів

8 квітня 2015 року на засіданні Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянуто та рекомендовано Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо індексації розміру аліментів (реєстр. № 2426).

Законопроектом передбачається проведення індексації розміру аліментів, визначених судом у твердій грошовій сумі. Підприємства, установи, організації, фізичні особи-підприємці, які здійснюють стягнення аліментів з боржника, автоматично повинні проводити індексацію таких коштів. У свою чергу, державний виконавець територіальних органів державної виконавчої служби України буде здійснювати контроль за індексацією розміру аліментів, а в окремих передбачених законом випадках – самостійно проводити таку індексацію.

Враховуючи подорожчання споживчих товарів і послуг, законодавчі зміни дозволять підтримати жінок з дітьми, яким судом встановлені аліменти у твердій грошовій сумі.

Актуально

Конкурс Кращий роботодавець

jour bn

Архів

Конкурс соціальної реклами

Дослідження Проекту

Наші публікації на Фейсбук

Інфографіка

Давайте знайомитись

Буклет про проект
Буклет про проект

Наші друзі

Університет, дружній до сім’ї
gurthorizontal285