home ua 2

Пропонується розширити перелік осіб, для яких не встановлюватиметься випробування при прийнятті на роботу, - Комітет рекомендував Парламенту прийняти відповідний законопроект

На засіданні Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення 18 березня розглянуто та рекомендовано Парламенту прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до Кодексу законів про працю (щодо випробування при прийнятті на роботу) (реєстр. № 1639).

Законопроектом пропонується розширити перелік осіб, для яких не встановлюватиметься випробування при прийнятті на роботу – переможців конкурсного відбору на заміщення вакантної посади; осіб, які пройшли стажування під час прийняття на роботу з відривом від основної роботи; вагітних жінок; працівників із сімейними обов’язками, які мають дітей віком до трьох років; осіб, із якими укладається строковий трудовий договір.

Також проектом закону передбачено не включати до строку випробування дні, коли працівників фактично не працював, незалежно від причин, та доповнити підстави щодо звільнення працівника з ініціативи роботодавця – незадовільний результат випробування.

Окрім того, пропонується зобов’язати роботодавця письмово попереджувати працівника про те, що трудовий договір з ним буде розірвано у зв’язку з тим, що він не пройшов випробування.

Необхідно зазначити, що законодавче визначення випробування не закріплено в більшості нормативних актів про працю європейських країн. В той же час, Кодекс праці Франції передбачає випробування  в якості умови трудового договору.

Актуально

Конкурс Кращий роботодавець

jour bn

Архів

Конкурс соціальної реклами

Дослідження Проекту

Наші публікації на Фейсбук

Інфографіка

Давайте знайомитись

Буклет про проект
Буклет про проект

Наші друзі

Університет, дружній до сім’ї
gurthorizontal285