showcase partnews

Жінки в промисловому і фінансовому секторах економіки

21 травня 2015 року в м. Києві відбулася Міжнародна конференція «Жінки в промисловому та фінансовому секторах економіки: порядок денний для України», організаторами якої виступили Центр ресурсоефективного та чистого виробництва та Міжнародна фінансова корпорація (IFC).

Детальніше...

Минулого місяця на одне робоче місце претендувало більше 6 кандидатів

У лютому показник конкуренції на ринку праці збільшився.

Детальніше...

Соціальні послуги в Україні: шлях до децентралізації

Тризуб  ЄСЄС продовжує сприяти покращенню системи соціальних послуг в Україні. Одне з ключових завдань для досягнення цієї мети ЄС вбачає в децентралізації соціальної політики. Пріоритетами соціальної політики мають бути розвиток відповідної інфраструктури та соціальна допомога. Така допомога має включати психологічну реабілітацію, соціальну реінтеграцію та допомогу в побуті.

 

Детальніше...

ПАТ «Оболонь» впроваджує народні традиції як шлях до реінтеграці батьків до трудової діяльності.

IMG 9385-1На ПАТ "Оболонь" провели "Майстер-клас із розпису Великодньої писанки". Для проведення заходу компанія запросила майстрів із Музею Івана Гончара.

У результаті майстер-клас зібрав працівників-жінок, які збиралися у декретну відпустку, та тих, які на момент проведення заходу повернулися на роботу. У 2015 році планується розширити програму таких заходів, а саме проведення творчих майстер-класів з популяризації народних ремесел і народної української творчості із залученням Музею Івану Гончара та по можливості інших культурних організацій.

Актуально

Конкурс Кращий роботодавець

jour bn

Архів

Конкурс соціальної реклами

Дослідження Проекту

Наші публікації на Фейсбук

Інфографіка

Давайте знайомитись

Буклет про проект
Буклет про проект

Наші друзі

Університет, дружній до сім’ї
gurthorizontal285