showcase news

Підбито підсумки роботи проекту "Знову до роботи..."

Модель реінтеграції матерів і батьків до роботи після відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років розроблено для підприємств усіх форм власності і впроваджено в пілотних регіонах – таким є основний результат роботи Проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів та батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною», що  виконувався Всеукраїнською громадською організацією “Ліга соціальних працівників України» за сприяння Представництва ЄС в Україні для Міністерства соціальної політики України (бенефіціар проекту).

Детальніше...

Жінки Центральної та Східної Європи у Другій світовій війні : Гендерна специфіка досвіду в часи екстремального насильства :

Жінки Центральної та Східної Європи у Другій світовій війні : Гендерна специфіка досвіду в часи екстремального насильства:

Зб. наук. статей / за наук. ред. Гелінади Грінченко, Катерини Кобченко, Оксани Кісь. – Київ: ТОВ "Арт-книга", 2015. - 336 с.

Детальніше...

Вітаємо з Великоднем!

v6Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння! У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією. Зі святом Вас!. Від усього серця бажаємо вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

 

Підготовлені і передані пропозиції до проекту закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»

Фахівці Проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною» надали пропозиції до проекту закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» для розгляду експертами Ради Європи. Діяльність Ради Європи у цьому аспекті спрямована на надання допомоги українським органам влади із вдосконалення національного законодавства з питань насильства над жінками та домашнього насильства, та приведення його у відповідність до Стамбульської Конвенції. 

Детальніше...

Актуально

Конкурс Кращий роботодавець

jour bn

Архів

Конкурс соціальної реклами

Дослідження Проекту

Наші публікації на Фейсбук

Інфографіка

Давайте знайомитись

Буклет про проект
Буклет про проект

Наші друзі

Університет, дружній до сім’ї
gurthorizontal285