showcase journalists

Повідомлення

Всеукраїнська громадська організація «Ліга соціальних працівників України» (ЛСПУ) у рамках проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів та батьків до професійного життя після відпустки для догляду за дитиною» проводить конкурс на краще висвітлення теми повернення матерів та батьків до роботи після відпустки для догляду за дитиною.

Актуальність тематики конкурсу полягає в тому, що умови повернення матерів і батьків до роботи після відпустки для догляду за дитиною є доволі несприятливими.. При поверненні до роботи у значної частини батьків виникають різні труднощі: втрата кваліфікації, відсутність попереднього робочого місця, неофіційне працевлаштування, недостатня кількість дитячих дошкільних закладів. Частина матерів і батьків зазнають психологічного тиску з боку роботодавців, які намагаються змусити їх звільнитися із займаних раніше посад. У той же час існує багато прикладів соціально-відповідального бізнесу, де батькам, які повертаються до роботи, після відпустки для догляду за дитиною створюються сприятливі умови для поєднання сімейного та професійного життя, а саме: діє система наставництва, забезпечується гнучкий графік роботи, створюються кімнати догляду за дітьми тощо.

Конкурс проводиться за підтримкиПредставництва Європейського Союзу в Україні та у партнерстві з Міністерством соціальної політики України, Конфедерацією роботодавців України, Федерацією профспілок України, Київською міською радою профспілок, Українським союзом промисловців і підприємців.
Мета Конкурсу: привернення уваги громадськості, держави та підприємницьких структур до розв’язання актуальної соціальної проблеми.

Завдання Конкурсу:

  1. привернути уваги громадськості засобами ЗМI до проблем, які виникають у батьків при поверненні до роботи після відпустки для догляду за дитиною;
  2. висвітлити яскраві історії батьків, у яких виникли проблеми при поверненні до роботи після відпустки для догляду за дитиною, приклади подолання таких проблем;
  3. висвітлити позитивні приклади створення сприятливих умов батькам для поєднання сімейних та професійних обов’язків.
До участі у конкурсі запрошуються журналісти, матеріали яких розміщені в національних, регіональних та місцевих засобах масової інформації (газети, журнали, Інтернет-ЗМІ, радіо, телебачення) протягом 2013-2015 років.

Конкурс проводиться за номінаціями:

  • ­   кращий матеріал у загальнонаціональних засобах масової інформації;
  • ­   кращий матеріал у регіональних засобах масової інформації;
  • ­   кращий матеріал у місцевих засобах масової інформації.

Адреса Оргкомітету Конкурсу:

Україна, Київ, вул. Фролівська, б. 1/6, 04070

тел./факс: (044) 238-65-20.

Актуально

Конкурс Кращий роботодавець

jour bn

Архів

Конкурс соціальної реклами

Дослідження Проекту

Наші публікації на Фейсбук