showcase partners

Житомирський ОЦСССДМ завершив підготовку Положення про наставництво

Житомирський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завершив розробку Методичних рекомендацій та супровідних документів щодо впровадження механізму реінтеграції батьків до трудової діяльності “Наставництво” на підприємстві.

Детальніше...

Положення про запровадження механізму „гнучкий графік” реалізовано у Колективному договорі ПАТ «Оболонь»

До Колективного договору ПАТ «Оболонь»внесено кілька змін за підсумком апробування механізмів, які здійснювалися підприємством у рамках проекту «Знову до роботи…» Зокрема, у розділ VI Колективного договору, пункт 6.17 додано: Надавати на прохання працівника (з урахуванням інтересів виробництва) можливість працювати за „гнучким графіком”, з дотриманням норм робочого часу за обліковий період, а також в умовах неповного робочого часу (неповний робочий день, тиждень). Робота на умовах неповного робочого часу не тягне за собою будь-яких обмежень обсягу трудових прав працівника.

Департамент соціального захисту населення Сумської ОДА впроваджує механізми реінтеграції у колективний договір.

У рамках проекту «Повернення до роботи: Реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною» фахівцями Департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА спільно з представниками профспілкового комітету підготовлено зміни до колективного договору. Зміни прийнято загальними зборами колективу Департаменту 17.10.2014.

Детальніше...

«Оболонь» вдосконалює трудові практики

Оболонь знакЗ метою впровадження кращих трудових практик на своїх підприємствах корпорація «Оболонь» долучилася до проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною», який реалізовує ВГО «Ліга соціальних працівників України» (ЛСПУ) за підтримки Європейського Союзу.

Детальніше...

Актуально

Конкурс Кращий роботодавець

jour bn

Архів

Конкурс соціальної реклами

Дослідження Проекту

Наші публікації на Фейсбук

Інфографіка

Давайте знайомитись

Буклет про проект
Буклет про проект

Наші друзі

Університет, дружній до сім’ї
gurthorizontal285