YouTube Facebook Twitter

Як я поєдную сімейне життя та роботу.

Так, я – жінка. А це означає, що рано чи пізно на мене чекає відпустка по догляду за дитиною. Простіше кажучи – «декретна відпустка». Отримавши освіту, влаштувавшись на роботу, ти спочатку не замислюєшся над тим, що можуть змінитися деякі звичні речі у твоєму житті. Так, наприклад, ти не замислюєшся про те, що молодій мамі необхідно суміщати сімейне життя та роботу. Для сучасної жінки дуже важливо бути успішною в усьому. Але без помочі найрідніших та близьких людей це вкрай важко, я б сказала, що навіть неможливо.

Моє ім’я: Тетяна.

Вік: 31 рік.

Діти: Двоє (дівчинка - 8 років  та хлопчик -4 роки).

Освіта: вища (спеціаліст), друга вища (магістр).

Коли я вийшла з першої «декретної відпустки» моїй донечці Даринці було 2 роки й 3 місяці. Спочатку було дуже важко пристосуватися до роботи. Тебе «виривають» з одного середовища в зовсім інше. Починаються лікарняні листи (хворіє дитина), не встигаєш вдома по господарству. Так було і у мене. Я влаштувалась в іноземну компанію на середню заробітну плату по м. Києву, з графіком, який мене влаштовував (з 8:00 до 17:00). Ми з чоловіком одразу розподілили обов’язки щодо дитячого садочку: він зранку заводить, я встигала ввечері близько 17:45-18:15 забирати. У випадку батьківських зборів ми також домовлялись, кому зручніше. Але, завжди є якесь «але», через три тижні моя дитина захворіла «вітряною віспою». Це мінімум 16 днів карантину. Я розуміла, що пропрацювавши три тижні, я не можу взяти майже «відпустку» на 16 днів. Тому я домовилась з керівництвом, пояснивши своє положення, і взяла тиждень лікарняного. Далі мене замінили чоловік та бабуся. Ми чудово вийшли з ситуації. Я пропрацювала в даній компанії до наступної «декретної відпустки» J, майже три роки. Мене підвищили за посадою, я стала керівником окремого відділу, підвищилась зарплатня (не дуже, але все одно приємно).

Повернутися з другого декрету в дану компанію я не змогла – компанія збанкрутіла. Тому я була вимушена, в силу обставин, стати на облік в місцевий центр зайнятості (жовтень 2013 року). Через деякий час я знайшла роботу. Знову ж таки з дуже зручним графіком роботи (9:00-17:00). В цей раз чоловік без «намеков» зрозумів про необхідність заводити вранці дітей. Старшу донечку до школи, а меншого синочка – до дитячого садочку. Обов’язки по господарству, по дому, навчанню та вихованню дітей  ми також ділимо. Іноді, нам допомагають моя сестра, племінники, або бабуся.

З вересня мій робочий графік зміниться до 18:00. Але я впевнена, що ми знайдемо разом альтернативу щодо сумісництва сім’ї та роботи.

У будь-якому випадку я живу за принципом «мій дім-моя фортеця». А робота – це не просто заробіток, а частина мене, яка допомагає реалізувати себе професійно. Не забувати, що я є не тільки жінкою, мамою, дружиною, а й професіоналом, що хоче почуватися необхідним. Отже, робота є частиною моєї фортеці.

Бажаю всім успіхів, натхнення. Любити себе. Та суміщати, навіть неможливеJ))).


З найкращиим побажаннями,                                  Тетяна

Актуально

Конкурс Кращий роботодавець

jour bn

Архів

Конкурс соціальної реклами

Дослідження Проекту

Наші публікації на Фейсбук

Інфографіка


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/znovudoroboty/znovudoroboty.org.ua/modules/mod_flexi_customcode/tmpl/default.php on line 24

Strict Standards: Non-static method modFlexiCustomCode::parsePHPviaFile() should not be called statically in /var/www/znovudoroboty/znovudoroboty.org.ua/modules/mod_flexi_customcode/tmpl/default.php on line 54

Давайте знайомитись

Буклет про проект
Буклет про проект

Наші друзі

Університет, дружній до сім’ї
gurthorizontal285