showcase socad

Кола на воді

socadv tortУ житті все повертається бумерангом - і добро, і зло. Допомагайте людям, і рано чи пізно все те хороше, що ви зробили для інших, обов'язково повернеться до вас.

Детальніше...

Що впливає на розвиток особистості

socadv parentsСпілкуючись з дитиною, потрібно зважувати кожне слово і всіляко підтримувати всі її прагнення та починання. Якщо цього не зробить тато і мама, ніхто інший не зробить цього за них.

Детальніше...

Жінка і кар'єра

tv-screenshot201411Практично кожній жінці доводиться робити у житті вибір: досягти професійних висот чи відкласти просування по кар’єрних сходах і присвятити себе сім’ї та дітям. Обидва варіанти мають позитивні і негативні сторони, плюси і мінуси, які необхідно брати до уваги. У пропонованих відео, які можна об’єднати спільною назвою «Жінка і кар'єра», автори намагаються обговорити цю важливу тему і запропонувати своє бачення розв’язання дилеми.

Детальніше...

Відеоролик "Поєднай батьківство з роботою"

Скриншот 2014-03-28 19.05.49Відеоролик спрямований на розв'язання проблем гендерної рівності у питанні поєднання сімейних обов'язків молодих батьків (догляд за малими дітьми) та кар`єри, формування цивілізованих форм взаємовідносин роботодавців та працівників з сімейними обов'язками, а також створення умов для успішної реінтеграції батьків до професійної діяльності після відпустки для догляду за дитиною.

https://www.youtube.com/watch?v=Q5JFFVgTiKI

Актуально

Конкурс Кращий роботодавець

jour bn

Архів

Конкурс соціальної реклами

Дослідження Проекту

Наші публікації на Фейсбук

Інфографіка

Давайте знайомитись

Буклет про проект
Буклет про проект

Наші друзі

Університет, дружній до сім’ї
gurthorizontal285