showcase documents

Тема гендерної рівності у ЗМІ.

Илона Гинка - плакат-укр-1
Ліга соціальних працівників України у рамках проекту «Знову до роботи…» постійно здійснює моніторинг матеріалів, що з’явилися у засобах масової інформації протягом останніх років на тему гендерної рівності та проблеми реінтеграції батьків до роботи після відпустки для догляду за дитиною до 3-х років. Йдеться про матеріали створені поза рамками проекту. На підставі зібраного матеріалу здійснено аналіз, короткий витяг з якого ми пропонуємо Вашій увазі.

Детальніше...

Модель сприяння реінтеграції матерів і батьків до роботи після відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трьох років.

model coverМодель розроблена ВГО «Ліга соціальних працівників України» в рамках проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки для догляду за дитиною». Цей документ було підготовлено за фінансової допомоги Європейського Союзу відповідно до Грантової Угоди DCI-GENRE/2012/301-043 від 23.11.2013 року з ЄС в особі Європейської комісії.

Детальніше...

Дорожня карта пілотного впровадження моделі реінтеграції батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною

Знак проектуПроект "Знову до роботи..." розробив і пропонує для ознайомлення "Дорожню карту експериментального впровадження Моделі".  Роботодавцям на вибір запропоновано ряд механізмів, що сприяють успішному поверненню батьків на роботу після відпустки для догляду за дитиною.
Мотою впровадження є визначення ефективних механізмів реінтеграції батьків до професійного життя.
Основні задачі впровадження:
1.      Розробити та затвердити План експериментального впровадження механізмів на підприємстві
2.      Здійснити фінансово-економічні розрахунки впровадження механізмів на підприємстві
3.      Здійснити апробацію механізмів реінтеграції
4.      Визначити дієвість механізму
5.      Надати пропозиції щодо рівня впровадження механізмів (нормативно-правового/колективно-договірного) та змін до законодавства

Детальніше...

Технічне завдання до конкурсу на виготовлення відеоролика

Всеукраїнська громадська організація «Ліга соціальних працівників України» в рамках реалізації проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки для догляду за дитиною» оголошує тендер на виготовлення відеоролика (соціальна реклама).
Конкурсна документація № 03-2013. Комерційна пропозиція.

Тематика відеоролика: «Гармонізація професійної діяльності та сімейного життя»

Детальніше...

Актуально

Конкурс Кращий роботодавець

jour bn

Архів

Конкурс соціальної реклами

Дослідження Проекту

Наші публікації на Фейсбук

Інфографіка

Давайте знайомитись

Буклет про проект
Буклет про проект

Наші друзі

Університет, дружній до сім’ї
gurthorizontal285