showcase audio

Радіо Ера FM, програма "Виміри життя. Соціум". 6 лютого

Після народження в сім'ї дитини більшість жінок (і, як свідчить статистика, 2% чоловіків) беруть відпустку по догляду за дитиною. Як допомогти людині, яка вже збирається вийти з цієї відпустки та поринути в робочі будні, інтегруватися в новий ритм, адаптуватися до нових вимог, а можливо, й звикнути до нового роботодавця? На всі запитання ведучої та слухачів відповідають Михайло Корюкалов, керівник проекту ВГО "Ліга соціальних працівників України» та Лариса Шкловцова, практикуючий психолог.
Пропонуємо Вашій увазі прослухати запис програми радіо ЕРА fm за посиланням: http://www.radioera.com.ua/audio/?idCast=4095, або у нас на сайті.

Детальніше...

Гаряча тема

Перший канал Національного радіо присвятив ранкову недільну програму «Гаряча тема» проблемі повернення батьків до роботи після відпустки по догляду за дитиною. Автор програми, кореспондент Національного радіо Вікторія Будан, при підготовці програми скористалася, зокрема, матеріалами з презентаційної прес-конференції проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною», що відбулася 30 січня в інформаційній агенції «Укрінформ».
Пропонуємо Вашій увазі прослухати програму.

Детальніше...

Актуально

Конкурс Кращий роботодавець

jour bn

Архів

Конкурс соціальної реклами

Дослідження Проекту

Наші публікації на Фейсбук

Інфографіка

Давайте знайомитись

Буклет про проект
Буклет про проект

Наші друзі

Університет, дружній до сім’ї
gurthorizontal285